Przejdź do treści

Ekrany diodowe

Ekrany diodowe są doskonałym uzupełnieniem każdej sceny i stanowią imponujące centrum uwagi dla uczestników wydarzeń. Dzięki ich wysokiej jakości obrazu i intensywnym kolorom, gwarantujemy wspaniałe wrażenia wizualne, które przyciągają wzrok i wciągają w atmosferę imprezy.

Ekrany diodowe jako medium przekazu

 Ekrany diodowe to niezwykle popularne medium do wyświetlania różnego rodzaju treści. Ekrany diodowe są bardzo wszechstronne i dzięki temu zdobyły sobie uznanie w wielu branżach, takich jak reklama, transmisje sportowe czy koncerty. Do ich zalet należą między innymi niskie koszty eksploatacji jak również możliwość połączenia z usługami streamingowymi. Z powodu swojej elastyczności oraz atrakcyjności wizualnej, ekrany diodowe są w bardzo dużym stopniu wykorzystywane w branży eventowej, gdzie odgrywają kluczową rolę w promowaniu i intensyfikacji doświadczeń publiczności.

Telebimy LED - Kreowanie dynamicznych przestrzeni reklamowych

Są to ekrany wykonane z diod elektroluminescencyjnych, które zapewniają wysoką jakość obrazu i żywe kolory. Telebimy LED świetnie sprawdzają się jako nośnik reklamowy na dużych imprezach masowych, stadionach, centrach handlowych czy w centrach miast. Oprócz telebimów zajmujemy się także nagłośnieniem konferencji.

Doskonała widoczność z każdej odległości - Telebimy LED

 Telebimy LED to doskonała opcja dla osób, które poszukują rozwiązania zapewniającego możliwość wyświetlania informacji lub obrazów z każdej odległości. Konstrukcje sceniczne, ogromne wydarzenia sportowe, a także duże miasta – to tylko podstawowe miejsca, w których można spotkać telebimy LED. Na dużych stadionach i w centach handlowych, tablice LED pełnią funkcje ogłoszeń publicznych i reklamowych, przekazując informacje przy jednoczesnej doskonałej widoczności z każdej strony. W ten sposób, klienci i goście są w stanie w łatwy sposób zobaczyć to, co nie tylko jest dla nich atrakcyjne, ale także na przede wszystkim aktualne. 

Ekrany diodowe w przestrzeniach eventowych

Największą zaletą ekranów diodowych jest wysoka jasność, dzięki której wyświetlane na nich treści są widoczne w słoneczne dni oraz podczas trudnych warunków atmosferycznych. Diody LED świetnie sprawdzają się zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i na zewnątrz budynków. Dodatkowo, ekrany diodowe są bardzo uniwersalne i pozwalają na łatwe dostosowanie scenografii do potrzeb danego wydarzenia.